Dedikovaný server

Dedikovaný server

Pronájem serveru bez správy

Služba dedikovaný server v sobě zahrnuje pronájem serveru, jeho umístění v datacentru a konektivitu na páteřní síť. Na dedikované servery je poskytována ze strany G2 server podpora v případě HW problémů. Služba dedikovaný server je hrazena pouze pravidelnými měsíčními platbami, není tedy spojena s žádnými investičními náklady. V rámci služby dedikovaný server, stejně jako managed server, má zákazník možnost pronájmu software od společností Microsoft, Vmware, Veeam, Symantec atd.

Značkové servery HP

Sázíme pouze na špičkové technologie a ověřené hráče na trhu. Proto v naší nabídce naleznete servery od společnosti HP. Konfigurace serverů jsou laděny na míru každého zákazníka, od malých serverů určených pro začínající projekty až po velmi výkonné servery se stovkami GB ram a SSD disky.

Server formou pronájmu

Dedikovaný server si od nás pronajímáte. To znamená, že nemusíte platit žádné investiční náklady, ani řešit žádné odpisy, ale platíte pouze pravidelný měsíční poplatek. Konfiguraci serveru Vám připravíme přesně podle Vašich potřeb. Samozřejmostí je i pronájem licencí potřebného software.

KVM over IP

K dedikovanému serveru poskytujeme rozhraní iLO, přes které může zákazník přistupovat ke svému serveru vzdáleně přes internet. Tímto způsobem je možno server spravovat stejně jako při lokální práci. KVM umožní i vzdálené restartování serveru, a to včetně administrace přes mobily a tablety.

HW servis

V případě HW závady zajistí tým našich profesionálních techniků okamžitou opravu s garancí odstranění problému do 60 minut. Navíc, po celou dobu pronájmu máte možnost konfiguraci serveru upgradovat - například přidat více paměti RAM.

Konektivita

Dedikovaný server je připojen k páteřní síti Internet pomocí 1 Gbps konektivity pro ČR a SR a 100 Mbps konektivity do zahraničí. Přenos dat není nijak omezen, ani počítán. Dedikované servery jsou umístěny v datacentrech splňujících nejpřísnější certifikaci TIER 3+.

Dedikovaný server - nezávazná poptávka

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vám vytvoříme cenu přímo na míru. Navrhneme Vám vhodnou konfiguraci dedikovaného serveru tak, aby perfektně splňovala požadavky na cenu a výkon.

Zavřít