DNS a Mail servery

Mailservery DNS servery (celkem 4) a Mail servery máme pro naše zákazníky připraveny k využívání zdarma. Ke každému u nás zřízenému serveru máte k dispozici naše DNS servery, na které si můžete přidávat domény a díky DNS controlu se přes webové rozhraní jednoduše starat o správu svých DNS záznamů. Ke každému managed serveru, dedikovanému nebo cloud serveru máte k dispozici naše mailservery, kde si můžete zřídit neomezený počet e-mailových schránek o velikosti až 2GB.

Umístění DNS serverů

  • NS1 - Dial Telecom Praha
  • NS2 - Dial Telecom Praha
  • NS3 - Dial Telecom Praha
  • NS4 - USA

 

G2 mailserver

Je pro zákazníky k dipozici zdarma, a to pro založení neomezeného množství e-mailových schránek. Velikost schránek je omezena na 200MB a je možné ji žvýšit až na 2GB. Součástí služby G2 mailserver je i profesionální antispam a antivir. Uživatelé mohou k e-mailům přistupovat pomocí protokolu POP3, IMAP4 a SMTP. K dispozici je i webmail rozhraní.

 

Výhodou řešení G2 mailserver je to, že e-mailový server není umístěn přímo na Vašem pronajatém managed serveru nebo dedikovaném serveru. Výkon Vašeho serveru tak není snížen provozem e-mailových služeb, ale slouží pro provoz čistě Vašich aplikací. G2 mailserver je umístěn na naší serverové farmě a jeho používání je v rámci služby managed server, dedikovaný server a cloud server plně zdarma.