Proč G2 server

Značkovy server

G2 servery formou pronájmu

G2 server se specializuje na komplexní serverová řešení přesně na míru každého klienta. Managed servery uvítá každý zákazník, který vyžaduje bezproblémový provoz serveru s profesionální správou od nás. Naopak dedikované servery jsou určeny pro klienty, kteří mají zkušenosti v oblasti administraci serverů a chtějí si provádět správu sami. Cloud servery (virtuální servery) jsou řešením pro malé projekty, kterým nestačí běžný webhosting. Mail servery a exchange servery budou Vaši nepostradatelní pomocníci v oblasti elektronické komunikace, spolupráci a synchronizaci. 

Pronájem serverů přináší nulové zřizovací náklady a po 3 letech Vám server nabídneme k odkoupení za 99Kč.


Garance

Špičkové služby za hubičku

Díky velkému počtu pronajatých serverů jsme schopni srazit ceny našich služeb na jedny z nejnižších v ČR. Samozřejmostí je přitom zachování maximální kvality. Je to stejné jako v nákupním domě IKEA - čím více vyrobených židliček, tím nižší cena, Jelikož patříme mezi největší poskytovatele managed serverů a dedikovaných serverů v České republice, umíme srazit cenu na její minimum. Kontaktujte naše obchodní oddělení a nechejte si spočítat cenu Vašeho řešení.


Značkovy server

Zběsilá podpora

Jako jediní v ČR nabízíme Zběsilou podporu. Proč právě zběsilou? Naše zkušená technická podpora se vyznačuje tím, že má zběsilou potřebu zabezpečit bezproblémový chod Vašich serverů pro Vaši maximální spokojenost. Pro Zběsilou podporu je řešení výzev a problémů koníčkem, pracuje rychle, kvalitně a spolehlivě. K dispozici je Vám 24 hodin denně, 365 dnů v roce. Zběsilá podpora je primárně určena všem zákazníkům, kteří vyžadují maximální pozornost a kvalita běhu je pro ně rozhodující. 


Konektivita

Dostupnost a spolehlivost vyšší jak 99,98%

Naše společnost se může pochlubit dostupností svých serverů vyšší jak 99,98%, maximálním zabezpečením a vysokou spolehlivostí. Je to dáno tím, že používáme jen značkové servery, které jsou umístěny v našem moderním datacentru. To odpovídá nejvyšším bezpečnostním standardům, důkazem je např. stálá bezpečnostní služba, nepřetržitý monitoring, záložní nezávislé napájení, vlastní hasící systém...atd. Naše datacentrum je napojeno na páteřní síť společností Dial Telecom a.s. a GTS Czech a.s.


Administrace

Technologický expert

Pro mnoho našich zákazníků jsme sestavili extrémní cloudová řešení pro poskytnutí co nejvyššího výkonu. Ať se jedná o servery s požadavkem na co nejvyšší dostupnost nebo servery s obrovskou návštěvností, vždy jsme takovou výzvu zvládli. Pokud hledáte vhodného partnera pro zajištění provozu náročných serverů, neváhejte se obrátit na naše certifikované odborníky v obllasti MS Windows, Linux, Oracle, MySQL, a další.