Registrace domén a SSL certifikáty

Pro naše zákazníky jsme schopni zajistit i registraci domén a certifikáty SSL. Aktuálně máme v nabídce přes 60 národních a nadnárodních domén (CZ, SK, EU, COM, NET, ...). SSL certifikáty je možné zajistit jak od certifikované autority, tak mohou být self-authorised, tedy podepsány naší společností.

Registrace domén

Na přání zákazníka zajistíme registraci domén. Jelikož registrujeme velké množství domén, jsme schopni dosáhnout lepších velkoobchodních cen. V rámci ČR se nejedná o velké slevy, ale v případě zahraničních domén jsou rozdíly v cenách markantní. Pro zákazníky můžeme zajistit i velkoobchodní registrace domén z kreditu složeného u naší společnosti.

 

 

SSL certifikáty

SSL certifikát slouží pro zabezpečenou komunikaci mezi klientským počítačem a serverem. Jednoduše se dá říct, že data posílána mezi počítačem zákazníka jsou zaheslována serverem a jediný, kdo zná heslo je počítač klienta. SSL certifikáty se tak nejčastěji používají pro přístupy do různých administrací, k webmailům, u e-shopů při zadávání citlivých dat zákazníka apod. G2 server zajistí vystavení autorizovaného certifikátu i pro Váš server.