Naše nové kanceláře - jsme přeštěhovaní

Tak jsme se konečně přestěhovali do nových, větších a modernějších kanceláří v Praze na Chodově. Nebylo to jednoduché, ale nikdo nebyl zraněn a dokonce jsme nic při stěhování neztratili :-)

Již cca rok jsme se trápili s nedostatkem místa v našich starých kancelářích v pražském Karlíně, kde jsme sídlili posledních 8 let. Ke Karlínu jsme měli velmi vřelý vztah, protože se jedná o moderní čtvrť plnou restaurací, kaváren, hospůdek a velkého množství zeleně. Nicméně nedostatek místa byl čím dál větší problém a tak jsme se v polovině roku 2014 rozhodli, že změníme kanceláře.


Vyměnit kanceláře však není jen tak jednoduchá věc. Měli jsme relativně jasnou představu - chtěli jsme prvorepublikovou vilu, s velkou zahradou, kde bychom mohli pořádat meetingy se zákazníky a grilovačky. Ukázalo se, že takových vil je v Praze nedostatek, respektive - těch reprezentativních je nedostatek. A tak jsme se začali poohlížet po nečem jiném. A zadařilo se!


Po roce hledání jsme si našli nový developerský projekt, ve kterém jsme si zabrali jedno patro. Výhodou bylo, že jsme si mohli nadiktovat vše tak, jak jsme chtěli mít připravené. A tak se nám podařilo dosáhnout toho, že jsme společně s developerem vytvořili moderní kanceláře s industriálním nádechem, které splňují všechny naše požadavky - dostatek pracovních míst, velký počet garážových stání a velkou terasu na které můžeme dělat meetingy se zákazníky a grilovačky. Nově nás najdete na adrese Klecandova 1, Praha - Chodov.


Již brzy proběhne oficiální kolaudace, po které Vám ukážeme fotky našich nových kanceláří. V tuto chvíli se dodělávají poslední maličkosti, jako je velká prosklená stěna z jednoho kusu skla (mimochodem, pro její osazení jsme si museli pozvat jeřáb). Ale abyste věděli, kam že jsme se to vlastně stěhovali - přikládáme malou ukázku z přípravných prací.

 

G2 server - nové kanceláře

 

G2 server - nové kanceláře