S G2 server na golfu II.

Dne 12.6.2013 a 10.7.2013 proběhly další dva golfové turnaje. Tentokrát se hrálo na hřištích Kaskáda (12.06.2013) a Černý Most (10.7.2013). I na těchto turnajích jsme měli svůj G2 Flight složených z našich obchodníků, zákazníků a partnerů.

Kaskáda

Brněnská Kaskáda je velmi oblíbené místo golfistů. Na hřišti najdete tři devítky (Dřevěná, Kamenná a Železná). Hřiště je rozprostřeno na protilehlých stráních s podlouhlým údolím a potokem. Golf resort Kaskáda se nachází zhruba 10 kilometrů od centra Brna mezí obcí Jinačovice a Kuřimí.

I na tomto turnaji proběhly doprovodné soutěže jako Longest Drive, Vychlazená jamka, Super Nearest to the pin a další. Součástí byla taktéž dobročinná akce Trouble shoot, ze které jde veškerý výtěžek na onkologicky nemocné děti a dospívající.

Turnaje se zúčastnilo zhruba 60 hráček a hráčů. I počasí přálo a tak si mohli všichni užít prosluněného dne. Nejvíce toho využil náš tým, který se opět velmi dobře umístil ve své kategorii.

Černý Most

Další turnaj se odehrával na okraji Prahy v golfovém resortu Black Bridge. Účast zde byla zhruba 80 hráčů i přes to, že právě začaly prázdniny a spousta lidí odjelo na dovolené. Počasí už jako tradičně nezklamalo a tak nám ke hře svítilo sluníčko a foukal svěží lehký vítr.

Popis: ata_0223

Pro hráče bylo připraveno občerstvení na jamkách, kde se mohli osvěžit jak čerstvými džusy, tak i ochutnávkou vín. Stánek zde měla také společnost Lavazza, a tak hráči měli možnost se posilnit také dobrou kávou.

Popis: ata_0117

Stejně jako na předchozích turnajích i zde byly připraveny doprovodné soutěže Trouble shoot, Longest Drive a další. Trouble shoot zde byl opět jako dobročinná akce a výtěžek z této akce jde na nadační fond Pink Bubble, který pomáhá onkologicky nemocným dětem a dospívajícím.

Popis: ata_0216

Doufáme, že hráčům se na turnajích líbilo a budeme se těšit na další, již čtvrtý v pořadí, který se bude konat kousek od Prahy na hřišti Albatross.