S G2 server na golfu

Tento týden v úterý (14. 5. 2013) proběhl první golfový turnaj, jehož jsme byli partneři. První kolo golfové tour probíhalo na hřišti Ypsilon Golf Resort Liberec. G2 server zde prezentoval možnosti úspor a optimalizaci v IT.

G2 Flight

Golfové hřiště Ypsilon Golf Resort Liberec, se nachází v nadmořské výšce 420-470m a hrací plocha má rozlohu 37ha. Na turnaj bylo přihlášeno 66 hráčů, kteří byli následně rozděleni do kategorie dle svého handicapu. Po celý den turnaje byl v klubovně připraven stánek, kde účastníci mohli konzultovat s našimi pracovníky možnosti optimalizace IT a domluvit si také na toto téma schůzku.

G2 hostesky

Následoval doprovodný program tzv.: "Trouble shot", kde se hráči trefovali nejblíže k logu G2 server. Výherce Trouble Shotu získal hodnotné ceny a tímto bychom chtěli srdečně pogratulovat panu Janu Strnadovi, který se stal vítězem. Výtěžek z této akce bude použit na charitativní účely.

Další doprovodnou soutěží bylo slosování přihlášených hráčů o víkendový pobyt ve 4* hotelu Rezidence Golf v Mariánských Lázních (výherce voucheru pobytu je pan Jiří Hrala, kterému taktéž blahopřejeme).

Výherce pobytu v Mariánských Lázních

Výsledky prvního z šestice turnajů můžete shlédnout na tomto odkazu: http://cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=385023878 . Rádi bychom zde poblahopřáli našim kolegům z G2 Flightu, kteří se umístili na prvním místě ve své kategorii!