Cloud Backup

Služba Cloud Backup je určena pro bezpečné zálohování Vašich dat do datového centra. V rámci této služby máte k dispozici místo na datovém úložišti podle Vašich požadavků, na které si můžete bezpečně ukládat svá data a zálohy. Všechna zálohovaná data jsou umístěna mimo Vaši kancelář či sídlo společnosti. V případě potřeby k nim máte kdykoliv přístup. Data můžete stahovat rychlostí až 10 Gbps.

Cloud Backup

Cloud Backup - zálohování

Technické zázemí

Všechny technologie služby cloud backup využívají datacentra rozmístěna v pěti evropských zemích. Jako datová úložiště slouží storage řešení EMC, které patří mezi absolutní špičku v oboru. Vaše data tak budou vždy v bezpečí.

Replikace jako zálohování

Pokud nechcete provádět jen běžné zálohy, G2 server nabízí možnost provádět replikace celého datového úložiště do datacentra.

Podporované protokoly

Základní podporované protokoly přenosu dat jsou iSCSI / NFS / SMB / FTP / SFTP. Cloud backup je možné poskytnout jako prostý diskový oddíl, tak i jako inteligentní službu včetně profesionálního backup software.

Zálohování Veeam

Pro zálohování je možné využít špičku v oblasti zálohovacích software - Veeam. Díky těmto technologiím budete mít vždy jistotu, že Vaše data jsou skutečně zálohována a zároveň, že jsou zpětně obnovitelná.

Technická podpora a SLA

Dostupnost služby je garantována 99,9%. Technická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Konektivita

Všechna datová úložiště jsou umístěna na páteřní síti Internetu a mají základní konektivitu 1Gbps v ceně služby. Rychlost konektivity je možné zvýšit až na 10 Gbps.

Cloud Backup - nezávazná poptávka

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vám vytvoříme cenu přímo na míru. Navrhneme Vám vhodnou konfiguraci cloud backup tak, aby perfektně splňovala požadavky na cenu a výkon.

Zavřít