Cloud Mail

Přesuňte Vaši firemní mailovou komunikaci, kalendáře, kontakty a úkoly do cloudu. U nás si můžete vybrat ze dvou možností - Microsoft Exchange nebo Zimbra Collaboration Suite. Oba nástroje jsou určeny pro profesionální práci a sdílení v týmech. Služba Cloud Mail je vhodná jak pro firmy o několika zaměstnancích, tak i pro velké společnosti.

Microsoft Exchange

Požadujete ve firmě efektivní komunikaci a týmovou spolupráci se synchronizací? Hostovaný Exchange server je to pravé e-mailové řešení pro Vás. Podporuje práci s poštou, sdílení kontaktů a dokumentů, organizování složek, plánování, přidělování a sledování úkolů v týmu. Exchange server Vám zajistí neomezený přístup k vašemu e-mailu, kontaktům, kalendáři či úkolům pomocí tabletů, chytrých mobilů či jakéhokoliv PC připojeného k Internetu.

Hostovaný Exchange

Zimbra Collaboration Suite

Potřebujete ve firmě opravdu profesionální řešení e-mailové komunikace, sdílení kalendářů, kontaktů a dokumentů? Zároveň je pro Vás řešení Microsoft Exchange příliš drahé? Pak je Zimbra tím vhodným řešením pro Vás. Zimbra je přímým konkurentem MS Exchange. Při srovnání těchto dvou produktů jsou veškeré funkce prakticky totožné. A to včetně možnosti synchronizovat Zimbru s MS Outlook, stejně jako možnost používat Zimbra na mobilních zařízeních. Zimbra je velmi rychlá, datově nenáročná a díky provozu v cloudu i velmi bezpečná.

Hostovaná Zimbra

Cloud Mail - nezávazná poptávka

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vám vytvoříme cenu přímo na míru. Navrhneme Vám vhodnou konfiguraci cloud mailu tak, aby perfektně splňovala požadavky na cenu a výkon.

Zavřít