Disaster Recovery

Je Vaše podnikání závislé na IT? Pak je služba Disaster Recovery ideální právě pro Vás. Představte si situaci, kdy Vaše servery v kanceláři někdo ukradne, zachvátí je požár, utopí je voda nebo se jednoduše pokazí. V tu chvíli nastupuje služba Disaster Recovery, která Vám dovolí obnovit provoz Vašeho IT z datacentra a mít jej takto až do opravení serverů v kanceláři.

Jak funguje Disaster Recovery

Veškerá Vaše data jsou pomocí námi dodaného software zálohována do virtuálního prostředí v datacentru a je kontrolována jejich konzistence - tedy, zda je možné data zpětně obnovit. Zároveň je v datacentru připraven výkonný cloud, který je možné v případě havárie Vašich serverů automaticky spustit. Cloud si načte zálohy dat a nahradí servery ve Vaší kanceláři. Vše je zpět v provozu za jednotky minut. Po opravení Vašich serverů se provoz vrátí zpět a služba nadále funguje jako zálohování.

Disaster Recovery

Disaster Recovery pro Váš cloud

Disaster Recovery se používá nejen pro Vaše servery, ale i v případě, že používáte cloud umístěný v datacentru. Rádi byste používali z důvodu vyšší dostupnosti Geo Cloud, ale je to pro Vás příliš nákladná záležitost? V takovém případě je Disaster Recovery vhodným řešením. Nejedná se o plnohodnotné zastoupení 1:1, ale o dočasné řešení, schopné odbavit běžný provoz.

Plaťte podle využití služby

U služby Disaster Recovery máte k dispozici prostor pro zálohování, za který platíte běžný poplatek. V případě, kdy dojde k výpadku Vašeho IT a dojde ke spuštění provozu v našem cloudu, začneme Vám účtovat poplatek i za využívání cloudových služeb. Po opravení Vašich serverů v kanceláři je provoz na cloudových serverech ukončen. Vy zaplatíte poplatek za využití cloudových služeb pouze podle toho, kolik hodin jste je reálně využívali.

Disaster Recovery - nezávazná poptávka

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vám vytvoříme cenu přímo na míru. Navrhneme Vám vhodnou konfiguraci disaster recovery tak, aby perfektně splňovala požadavky na cenu a výkon.

Zavřít