ERPORT - Helios v cloudu

Každá firma potřebuje pro svůj provoz informační systém. Výběr toho správného je složitá a většinou velmi nákladná záležitost. I díky tomu je produkt ERPORT neboli Helios v cloudu tak oblíbená služba. Využijte plně výhod cloudu a pořiďte si informační systém moderním způsobem - formou služby, placené na měsíční bázi za uživatele. Nemusíte řešit žádný nákup licencí, hardware, instalace a konfigurace. Stačí znát pouze počet uživatelů, které navíc můžete efektivně měnit podle Vašich potřeb. A o vše ostatní se postaráme my.

Helios Easy, Helios Orange, Helios Green

Helios Easy, Helios Orange, Helios Green

Informační systém Helios je nabízen v různých variantách. Verze Easy - určená pro živnostníky a malé firmy, verze Orange - určená pro malé a střední firmy a verze Green - určená pro středně velké a velké firmy. Vyberte si ten, který splňuje Vaše požadavky a nejlépe pasuje do Vaší firmy. S tímto rozhodnutím Vám samozřejmě rádi poradíme. Nejvhodnější postup je osobní konzultace s našimi specialisty.

Helios SaaS

Výhody ERPORT

ERPORT = software jako služba. To znamená, že si nemusíte kupovat licence Heliosu, nemusíte si kupovat servery a nemusíte řešit, jak je vše nainstalováno a konfigurováno. V rámci ERPORTu platíte pouze jeden měsíční poplatek, a to podle počtu uživatelů. Vše ostatní je již součástí ceny. Helios přitom není nijak uzavřený, i nadále můžete provádět implementaci a úpravy software na míru Vašim potřebám.

Hostovaný Helios

Helios v cloudu

Helios formou SaaS je umístěn v G2 cloudu. Díky tomu získáte maximálně zabezpečený Helios s vysokým výkonem a zálohováním. Navíc budete moci k Heliosu přistupovat i z domu nebo z pracovních cest (pokud si to budete přát). Veškerá data jsou umístěna v ČR, jsou šifrována a extrémně zabezpečena.

Hostovaný Helios

Také pro stávající uživatele Heliosu

Pokud jste si Helios již v minulosti pořídili, můžete i tak využít výhod cloudu. Neřešte již věčný boj s málo výkonnými nebo nevyhovujícími servery. Helios Vám jednoduše zmigrujeme do cloudu. A Vy budete platit jen měsíční poplatek za jeho provoz. To vše včetně garantované NON-STOP podpory.

ERPORT - nezávazná poptávka

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vám vytvoříme cenu přímo na míru. Navrhneme Vám vhodnou konfiguraci pro Váš Helios tak, aby perfektně splňovala požadavky na cenu a výkon.

Zavřít