Geo Cloud

Geo Cloud je nejvyšší forma dostupnosti v oblasti cloudů. Geo Cloud je zkrácením slov geografický cloud, což znamená, že cloudové technologie jsou umístěný v různých, geograficky oddělených datacentrech. Pokud nebude fungovat jedno z datacenter (například z důvodů výpadku klimatizace, požáru, záplavy apod.), jeho činnost převezme cloud umístěný v jiném datacentru. Vaše projekty tak poběží zcela bez výpadků.

Geocloug mapa

Typy Geo Cloudu

Geo Cloud je možné provozovat v režimu aktivním nebo pasivním. Aktivní Geo Cloud znamená, že Vaše servery běží zároveň z více datacenter. V případě výpadku jednoho datacentra běží servery z dalších datacenter. Uživatel žádný výpadek nezaznamená. Levnější variantou je pasivní Geo Cloud. Ten funguje tak, že v případě výpadku jednoho datacentra jsou automaticky nastartovány servery v jiném datacentru a provoz je po chvilce obnoven.

Garantované SLA 99,9999%

Geo Cloud je skutečně nejvíce spolehlivým řešením, jaké můžete dostat. Veškeré prvky jsou redundantní - servery, storage, networking, datacentra a dokonce i konektivita je poskytována od více nezávislých operátorů. Díky tomu jsme schopni v případě aktivního Geo Cloudu garantovat smluvní SLA 99,9999% dostupnosti.

Datacentra v ČR

Aktuálně poskytujeme Geo Cloud ve dvou datacentrech v Praze, dále v Brně a v Ostravě. V případě speciálních požadavků se na nás neváhejte obrátit. Počet datacenter pokrytých našimi technologiemi se totiž stále rozrůstá. S tím roste i počet míst, kde poskytujeme řešení Geo Cloud.

Geo Cloud - nezávazná poptávka

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vám vytvoříme cenu přímo na míru. Navrhneme Vám vhodnou konfiguraci geo cloudu tak, aby perfektně splňovala požadavky na cenu a výkon.

Zavřít