Marketing specialist

Přidej se do týmu jednoho z největších hráčů v oblasti cloudových služeb. Chceš pracovat v přátelském prostředí, kde tě práce bude bavit? Zajímají tě věci kolem IT technologií a celého IT světa? Přidej se do našeho týmu G2 server! Právě hledáme kolegu nebo kolegyni do marketingu.

 

Co bude tvým úkolem a co očekáváme?

Jednoduše řečeno, by si měl(a) umět napsat článek na konkrétní téma, trochu si to upravit a vyšperkovat. Ulovit či vytvořit kvalitní fotky, popřípadě si pohrát s Photoshopem. Tvojí výhodou je, pokud máš zkušenosti s natáčením videí na blog. Komunikace slovem i písmem nejen na sociálních sítích je tvůj denní chléb a k tomu všemu dokážeš zhodnotit úspěch a neúspěch pomocí grafů a pár čísel. K ruce ti budou kolegové z obchodního oddělení, takže je vítán i obchodní duch a zkušenost s direct mailem. Že nejsi žádné ,,Béčko?? V tom případě čti dále.

Co ti nabízíme?

Práce v pohodovém kolektivu, který umí ocenit dobře odvedenou práci. Neustálé nabírání zkušeností a znalostí nejen z IT oblasti. Nadšení pro práci a téměř rodinné zázemí. Sranda musí být, ale zamířit na branku a střelit gól slaví ještě větší úspěch. A jak jinak než na závěr, finanční ohodnocení je zajištěno. Našel(a) jsi se v těchto řádcích, tak na co ještě čekáš? Vyšli signál a stav se na kus řeči.

 

Pokud tě práce zaujala, vyplň prosím následující formulář a my tě budeme kontaktovat. Díky.

 

Jméno a příjmení:


E-mail:


Telefon:


Proč bychom měli vybrat tebe?
Vlož své CV: