Hybrid Cloud

Hybridní cloud je ideálním řešením pro zákazníky, kteří mají vybudovanou vlastní infrastrukturu, ale rádi by část technologie přesunuli do datacentra. Hybridní cloud dokáže inteligentně propojit zákaznické servery a cloudové servery. IT správce pak jen nastavuje, kolik výkonu bude využívat v rámci svých serverů a kolik výkonu bude používat z cloudu. To vše navíc bez vlivu na koncového uživatele.

Pro koho je hybridní cloud vhodný

Pokud dlouhodobě uvažujete o migraci technologií do cloudového prostředí, ale Vámi nakoupené servery mají různou délku životnosti, pak je hybridní cloud vhodným pomocníkem. Část serverů můžete stále používat z Vaší firmy a část serverů již v datacentru. A to bez vlivu na koncového uživatele.

Provádíte vývoj a testování aplikací v rámci svých firemních serverů a rádi byste jako ostré prostředí využívali cloudové řešení v datacentru? Hybridní cloud propojí Vaše firemní servery a cloud do jednoho prostředí, ve kterém provádíte centrální správu tak, jako by servery fyzicky stály vedle sebe. Stačí se jen rozhodnout, co poběží ze serverů a co z cloudu.

Hybridní cloud je ideální i v případech, kdy Vám vlastní servery umístěné ve firmě nestačí a potřebujete část výkonu doplnit formou pronájmu. Přidělení prostředků probíhá okamžitě. Nemusíte čekat na dodávku nových serverů a jejich instalaci.

Pomocí hybridního cloudu je navíc možné propojit i více našich datacenter. Je na Vás, abyste se rozhodli, která část výkonu nebo například aplikace bude běžet z Prahy, Brna nebo Ostravy a která poběží z Vašich vlastních serverů.

Propojení Vašich serverů v kanceláři a cloudu v datacentru.

Na obrázku je znázorněno schéma propojení Vašeho firemní IT (Vašich serverů v kanceláři) a cloud serverů v datacentru

Vzorové řešení cloudu

Hybridní Cloud - nezávazná poptávka

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vám vytvoříme cenu přímo na míru. Navrhneme Vám vhodnou konfiguraci hybridního cloudu tak, aby perfektně splňovala požadavky na cenu a výkon.

Zavřít