Profil společnosti

Kdo jsme

G2 server je mezinárodní cloudový vendor, společnost založená v České republice v roce 2004, která se zaměřuje na cloudové technologie a poskytování cloudových služeb. V současné době má G2 server datacentra v pěti evropských státech a pobočky v několika evropských zemích. Tým společnosti G2 server kontinuálně roste, a to jak v České republice, tak v zahraničí. S počátkem roku 2018 čítá téměř 50 zaměstnanců. G2 server nabízí řešení a služby jak zákazníkům ze segmentu SMB, tak velkým a korporátním společnostem.

Vize - Vizí G2 je přinést jakoukoliv cloudovou službu, umístěnou v datacentru nebo ve firemním IT zákazníka, ovládanou pomocí jednoduché platformy s konzumací kdekoliv po celém světě.

Certifikace pracovníků a společnosti

Každý rok investujeme velké finanční prostředky do vzdělávání a rozvoje našich pracovníků. To nám pomáhá zvyšovat jejich kvalitu a zkušenosti, což se následně projeví v maximální spokojenosti našich zákazníků. Odborníci z technického oddělení mají řadu certifikací od společností VMware, Microsoft, HP, EMC, Veeam, Cisco, aj. Technická podpora G2 server je díky tomu složena z odborníků, kteří mají bohaté znalosti a mnoho zkušeností odpovídajících seniorní praxi. Taktéž zástupci obchodního oddělení jsou certifikování a mají pre-sales certifikace od společností VMware, HP, EMC či Veeam. Zkušenosti a znalosti odborníků společnosti G2 server tak umožňují, že můžeme zákazníkům nabídnout profesionální konzultace a pomoc při řešení jejich problémů efektivně, výhodně, včetně doporučení v oblasti nejvýhodnějších cloudových řešení.

VMware
Microsoft
HP
Dell
EMC
Veeam
Commvault