Private Cloud

Privátní cloudové řešení je určeno pro náročné zákazníky, kteří potřebují pro své aplikace maximální výkon, bezpečnost a vysokou dostupnost. Privátní cloud je vždy vyhrazen pouze pro jednoho zákazníka, prostředky tedy nejsou sdíleny dalšími klienty. Stejně jako u cloud hostingu však platí, že privátní cloud je vždy s garancí SLA 99,99% dostupnosti. A pokud potřebujete vyšší, pak je k dispozici privátní Geo Cloud.

Co je privátní cloud

Služba privátní cloud je určena pro náročné zákazníky, kteří potřebují vysoký a škálovatelný výkon a přitom maximální možnou bezpečnost a dostupnost služeb. Celé řešení je přitom připraveno výhradně pro 1 zákazníka, který má k dispozici celý jeho výkon. Výhodou privátního cloudu (či cloudu obecně) je redundance jednotlivých prvků, ze kterých se cloud skládá. V případě poruchy některého ze serverů je díky redundanci provoz automaticky přesměrován na zástupné servery a tím je zajištěna maximální dostupnost hostovaného řešení.

Maximální bezpečnost

Veškeré části privátního cloudu jsou odděleny od ostatních zákazníků. Tím je dosažena maximální bezpečnost celého řešení. Zároveň máte pod kontrolou, kde je Váš privátní cloud umístěn, a že Vaše data nebudou na uložištích mimo Českou republiku.

Vzorové řešení cloudu

Privátní Cloud - nezávazná poptávka

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vám vytvoříme cenu přímo na míru. Navrhneme Vám vhodnou konfiguraci privátního cloudu tak, aby perfektně splňovala požadavky na cenu a výkon.

Zavřít