Veeam Cloud Connect

Veeam Cloud Connect je technologie určená pro spojení on-premise licence Veeam Backup & Replication a cloudového prostředí. Jejím účelem je umožnit zákazníkovi jendoduché zálohování do cloudu. Dle pravidla 3-2-1 (3 kopie dat, na 2 různých lokalitách, kdy 1 lokalita je cloud) je právě cloud ideálním pomocníkem. Cloud funguje jako poslední záchrana. Pokud Vaši serverovnu někdo vykrade, zatopí ji voda nebo vyhoří, pak máte stále jednu zálohu v bezpečí cloudu.

Technologie Veeam Cloud Connect

Veeam Cloud Connect je určený pro jednoduché nasazení cloud backup z Vašich stávajících Veeam B&R nástrojů. Ano, pro jeho fungování již musíte mít nainstalovaný zálohovací software Veeam ve svém firemním IT. Cloud Connect pak funguje jako VPN tunel s WAN akcelerací do cloudu. Zahájení zálohování do cloudu je velmi jednoduché. Stačí zadat URL adresu G2, přihlašovací jméno a heslo a již zálohujete do cloudu. Zde je možné prohlédnout si náš video manuál.

Demo na 30 dnů zdarma

Vyzkoušejte si demoverzi Veeam Cloud Connect. Pro její fungování potřebujete mít nainstalovaný Veeam Backup & Replication ve svém firemním IT, funkční e-mail na který Vám příjdou instrukce a přihlašovací údaje a platné telefonní číslo, na které Vám zašleme ověřovací PIN kód pro spuštění dema.

 

Video manuál - jak nastavit Veeam Cloud Connect

Jakmile budete mít zřízenou demo verzi, podívejte se na náš video manuál. Zjistíte, jak jednoduše propojit Váš Veeam B&R s Veeam Cloud Connect a jak začít zálohovat do cloudu.

Veeam Cloud Connect - nezávazná poptávka

Pošlete nám nezávaznou poptávku a my Vám vytvoříme cenu přímo na míru. Navrhneme Vám vhodnou konfiguraci Veeam Cloud Connect tak, aby perfektně splňovala požadavky na cenu a výkon.

Zavřít