Zběsilá podpora

Zběsilá podpora

Na spokojenosti našich zákazníků si opravdu zakládáme. A naši referenční zákazníci to mohou potvrdit. Tím se naši pracovníci odlišují od konkurence. Jejich snaha pomáhat zákazníkům je tak veliká, že jsme naši technickou podporu přejmenovali na Zběsilou podporu.

Obchodní oddělení

Pořízení nového serveru začíná na obchodním oddělení. Již zde zajisté oceníte individuální přístup ke každému zákazníkovi. Budeme se vždy snažit vycházet vstříc požadavkům zákazníků na individuální konfiguraci, speciální nastavení a rychlost řešení. Naši obchodní manažeři se Vám budou vždy snažit maximálně pomáhat.

Pokud chcete připravit složitější řešení, poskytneme Vám odborného konzultanta, který Vám pomůže při přípravě a návrhu serverového řešení. Díky konzultacím a díky snaze obchodního oddělení se nám téměř vždy daří najít pro zákazníky mnohem výkonnější serverové řešení za nižší cenu.

Technické oddělení - Zběsilá podpora

Po zřízení zakázky se o servery stará Zběsilá podpora. Naši odborně vyškolení pracovníci s mnoha certifikacemi budou Vaše servery maximálně hýčkat. Spokojenost zákazníka je pro nás prvořadá a proto uděláme vše pro to, aby servery fungovaly co možná nejlépe a aby běžely prakticky bez výpadků. Ne vždy se dá výpadku zabránit, ale mnohdy se mu dá předcházet. A pokud již k němu dojde, poskytneme Vám informace, jak dalšímu výpadku zabránit.

A to všechno řešíme s maximálním úsilím a v maximální možné rychlosti. Tak právě proto Zběsilá podpora.